Çorum Kargı Evde Masaj Suna

By | Aralık 2, 2018

Stres ile başa çıkamıyor, gerginlik nedeni işe uykusuzluk problemi mi yaşıyorsunuz? Yoğun çalışma saatleri sizi çileden çıkarıyor, masa başında uzun vakitler geçirmekten kas katı mı kesiliyorsunuz? Günün rutin koşturmacasına ara vermek, stresten arınmak, gerginlik ve uykusuzluk ile başa çıkmanın en kolay yolu masaj terapisinden yararlanmak. Çorum kargı evde masaj

Hafif terapiler ile keyif verici ve yatıştırıcı yönü daha fazla olan hizmetler alabilirsiniz. Hafif masaj ile gerginlik, stres ve kaygıya bağlı sorunlarınız etkili bir şekilde yok olmaktadır. Vücudunuzda ağrı tabanlı şikayetleriniz var ise orta düzeyli terapiler sizin için daha etkili olacaktır. Kargı evde masaj Ağrı azaltıcı, dolaşımı hızlandırıcı etkisi ile hastalıkların tedavi sürecinde daha aktif şekilde rol oynamaktadır. Orta basınçlı terapiler tansiyon düzenleyici ve kardiyovasküler etkilere sahiptir.

Salonumuzda cilt güzelliği ve bakıma dair tüm uygulamalar bulunmaktadır. Çorum kargı evde masaj . Hassas ve alerjik ciltlere uygun özel bakım yağları ile masaj işlemi gerçekleştirilmektedir. Aromaterapinin de etkinliğinden faydalanarak cilt gençleştirme işlemi uygulanır. Derinizin doğal görünümünde canlanma ve arınma sağlanır. Tüm bu işlemler bütçenize uygun paketler ile size sunulmaktadır.