Çorum İskilip Masaj Salonu Züleyha

By | Aralık 1, 2018

Bebekler herhangi bir durumdan dolayı anne sütü alamazsa kabızlık sorunu gelişebilir. Çorum i̇skilip masaj salonu Verilen mama ne kadar orjinal olursa olsun asla anne sütünün yerini tutmayacağı için mama ile beslenen bebeklerde kabızlık ilk sorunlardan biridir. Kabız olan bebeğe karın masaj uygulaması yapabilirsiniz. Karın ve karın çevresine saat yönünde uygulanır. İskilip masaj salonu

Bu hareketler kalın bağırsağı uyarır. Hafif hafif dokunuşlar iyi gelir. Yukarıdan aşağıya doğru yapılan hareketler ince bağırsakları uyarır. Çorum i̇skilip masaj salonu . Boşaltım sistemini uyarmak için kulak masaj uygulamasını da deneyebilirsiniz. Uygulamayı yapmadan önce altına temiz bez serin. bittikten sonra ellerine ve ayaklarına uygulamayı yaparak rahat uyumasını sağlayabilirsiniz. Ortam sakin ve sessiz olmalıdır. Dokunuşlar ve bası şiddeti minimumda olmalıdır. Bebeğinizi besledikten sonra hemen sonra uygulamayın, biraz bekleyin ve öyle uygulayın.

Bebek beslendikten sonra hemen uygulanması bebeğin kusmasına ve kustuğu içeriği aspire etmesine neden olur. Göbek bağı düştükten sonra rahatlıkla yapabilirsiniz. Yaptığınız her uygulama ile bebeğinizin fiziksel ve ruhsal gelişimine şahit olacaksınız. Güven bağınızı geliştirecek ve bebeğinizin huzurlu olmasını sağlayacaktır.